Альянс «Renault-Nissan» надав 200 електромобілів для Конференції з питань зміни клімату COP21 в Парижі, яка пройшла в 2015 році.

Парк автомобілів заходу вперше складався тільки з електромобілів. У парк увійшли моделі Renault ZOE і Kangoo ZE, Nissan LEAF і e-NV200. Більше 50 зарядних терміналів, що працюють від джерел відновлюваної енергії, були встановлені в Парижі і передмістях.

ААльянс «Renault-Nissan» — світовий лідер в галузі транспорту з нульовим викидом CO2 — став офіційним партнером Конференції з питань зміни клімату COP21 під егідою ООН, яка відбулася цього року. Альянс надав 200 електромобілів в рамках конференції.

Угоду про партнерство було підписано між Альянсом «Renault-Nissan» і генеральним секретарем, які займалися підготовкою та організацією 21-ї щорічної конференції з питань зміни клімату (COP21). Парк електромобілів використовувався для транспортування делегатів протягом всієї конференції, яка проходила з 30 листопада по 11 грудня.

Щорічну зустріч з питань зміни клімату відвідало понад 20 000 учасників ООН з 195 країн. Вперше для конференції COP ООН використовувався парк, що складається виключно з автомобілів з нульовим викидом CO2.

Метою паризької зустрічі було підписання до кінця 2015 року нової угоди про глобальну зміну клімату, а також виділення коштів за програмами Climate Green Fund. Фонд створений для допомоги країнам, що розвиваються, які адаптуються до кліматичних змін і приділяють увагу зниженню шкідливих викидів.

«Ми з радістю повідомляємо, що Альянс «Renault-Nissan» буде офіційним партнером Конференції з питань зміни клімату COP21 в Парижі. Парк автомобілів Альянсу, який на 100% складається з електромобілів, допоможе скоротити викид шкідливих речовин в атмосферу до мінімуму», — зазначив Лоран Фабіус, міністр закордонних справ і міжнародного розвитку, який є президентом конференції COP21.

«Електричний транспорт — це ефективне рішення для організації практичної і доступної транспортної мережі. Крім того, він позитивно впливає на клімат і якість повітря у великих містах, —зазначив Карлос Гон, президент і генеральний директор Альянсу «Renault-Nissan». — Настав час прискорити перехід на чистий транспорт. У цьому може допомогти тільки спільна робота всіх зацікавлених сторін».

У автопарк конференції COP21 увійшли такі моделі, як субкомпакт Renault ZOE, фургон Renault Kangoo ZE, седан Renault Fluence ZE, компактний автомобіль Nissan LEAF і 7-місний мінівен Nissan e-NV200. Автомобілі перевозили делегатів у цілодобовому режимі сім днів на тиждень на всі заходи конференції. Електромобілі використовувалися на додаток до наявного громадського транспорту.

Альянс «Renault-Nissan» у співпраці з французькими компаніями організував мережу з більш ніж 50 терміналів швидкої і звичайної зарядки в ключових точках, які працюють від джерел відновлюваної енергії. У терміналі швидкої зарядки можна було поповнити акумулятор електромобіля з 0% до 80% приблизно за 30 хвилин.

Альянс «Renault-Nissan» — світовий лідер з продажу електромобілів.

Альянс «Renault-Nissan» є світовим лідером з продажу автомобілів з нульовим викидом CO2 і єдиним автовиробником з повною лінійкою електромобілів. З грудня 2010 року, коли почалися продажі першого електромобіля Альянсу, Nissan LEAF, Альянс продав більше 238 000 електромобілів у всьому світі. Альянс продає приблизно половину всіх електромобілів у світі, включаючи Twizy, двомісний міський автомобіль Renault, і мініфургон Nissan e-NV200, що надійшов у продаж в Європі і Японії в 2014 році.

Альянс «Renault-Nissan» також взяв участь у Міжнародній виставці Solutions COP21, присвяченій рішенням в області управління кліматом, яка була відкрита у Великому палаці в Парижі. На виставці, яка пройшла з 4 по 10 грудня, були представлені рішення по зниженню викиду CO2 від міст, компаній та інших організацій в усьому світі. Крім демонстрації електромобілів, Альянс надав більше 10 електромобілів для тест-драйвів.