СЕРВІСНА АКЦІЯ

Весняна діагностика із вигодою* до 30%

З 05 квітня по 31 травня 2021 року в офіційних дилерських центрах Renault діє сервісна акція «Вигідна весняна діагностика».
В рамках акції клієнтам пропонується:

Виконати діагностику підвіски за 199 грн. з ПДВ 1.
Виконати заміну деталей підвіски, гальм та рульового управління зі знижками до 30% на запасні частини та 10% на роботи2.
Придбати пружини із знижками² до 30%

Регулярне проходження технічного обслуговування Вашого автомобіля забезпечить його безперебійну експлуатацію і вбереже від небажаних несправностей.

Засіб для очистки салону:
 • Усунення бактерій та грибків.
 • Нейтралізація неприємних запахів.
 • Простий метод використання без додаткових робіт та матеріалів.
 • Проведення очистки за 15 хвилин

Рекомендована ціна в період акції – 365 грн з ПДВ²

Літня рідина склоомивача
 • Розроблена спеціально для скла автомобілів.
 • Легко і якісно видаляє бруд, пил, залишки комах, пилок від рослин, бризки масла і рідкого мазуту.
 • Не залишає плям та розводів.
 • Безпечна для лакофарбового покриття автомобіля та щіток склоочисників. 

Рекомендована ціна в період акції 145 грн з ПДВ²

В період Акції клієнти можуть взяти участь в розіграші призів*:
 • комплект коліс в зборі оригінальні литі диски Renault та зимові шини);
 • комплект зимових шин,
 • відеореєстратор
Інструкція з використання аерозолю для очистки салону
 • Очистіть салон автомобіля.
 • Закрийте вікна.
 • Відкрийте всі вентиляційні отвори.
 • Запустіть двигун
 • Вимкніть кондиціонер, увімкніть середню вентиляцію, максимальний холод та рециркуляцію. 
 • Збовтайте аерозоль. 
 • Помістіть аерозоль у тримач чашок на центральній консолі або на підлозі з боку пасажира. 
 • Натисніть кнопку на аерозолі до кінця, доки вона не клацне. 
 • Вийдіть із авто, закрийте двері, дайте аерозолю діяти протягом 15 хвилин. 
 • Перед використанням автомобіля добре провітріть салон.
Для Клієнтів з авто віком понад 5 років (починаючи з 2015 року виробництва і старше)
Для Клієнтів з авто віком понад 5 років (починаючи з 2015 року виробництва і старше)

На постійній основі діє програма лояльності, в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, отримуєте знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також роботи по їх установці. Знижки по акції і за програмою лояльності не сумуються.

 

Сервісні пропозиції з застосування запчастин MOTRIO (лінійка недорогих запасних частин від Renault з оригінальною якістю). Програма лояльності на запчастини Motrio не діє, але в період акції є знижки.

MY RENAULT
MY RENAULT

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в особистому кабінеті власника «MY RENAULT» через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі.

¹ Вказана вартість діагностики підвіски (Акційної Діагностики) є рекомендованою на період Акції, та діє за умови виконання операцій із заміни запасних частин за результатами діагностики у дилера Renault. Остаточна вартість діагностики встановлюється дилерами та може відрізнятись від рекомендованої. Акційна Діагностика включає: діагностика підвіски, в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок та дисків; діагностика стану шин, в тому числі перевірка залишкової глибини протектора та стану шин; перевірка рівнів робочих рідин та якості гальмівної та охолоджуючої рідин. У випадку необхідності до вказаної вартості Акційної діагностики може бути додана вартість інших невід’ємно пов'язаних з діагностикою послуг, про що учасник Акції повідомляється до початку діагностики. У випадку, якщо одночасно з Акційною Діагностикою учасник забажає провести додаткову діагностику деталей автомобіля, не вказаних у цьому пункті, вартість такої додаткової діагностики сплачується учасником окремо, виходячи з розцінок офіційного дилера мережі Renault. Звичайна вартість діагностики встановлюється дилерами в залежності від моделі Renault та ціни нормо-години.

² Під «вигодою» маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини підвіски та гальмівної системи та до 10% на роботу з їх заміни у період дії Акції. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна на літню рідину склоомивача 5л становить 145 грн з ПДВ, на аерозоль для очистки салону автомобіля – 365 грн з ПДВ. Розмір знижки та акційна вартість запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про остаточно встановлену дилером вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в обраному дилерському центрі Renault.

* Під призами маються на увазі: комплект коліс в зборі (литі диски + зимові шини), комплект зимових шин, універсальний відеореєстратор. Призи Акції розігруються серед власників легкових автомобілів RENAULT і DACIA (окрім моделей Master та Trafic), які прийняли участь в Акції та виконали операції по заміні гальмівних колодок або гальмівних дисків, або амортизаторів, або пружин підвіски, або важелів підвіски в офіційному дилерському центрі Renault протягом періоду дії Акції та зареєструвалися у “My Renault” на www.my.renault.com. Дата визначення Переможців – 13 липня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua. В разі обмеження можливості участі в Акції у зв’язку із введенням обмежень пересувань з метою забезпечення боротьби із поширенням з Covid-19, строк Акції може бути продовжений та дата розіграшу призів – перенесена, про що Організатор повідомить на своєму сайті www.renault.ua. Розіграш призів проводить АТ «Рено Україна» за адресою: м. Київ, вул. Гайдара 58/10.

Детально про умови та місце проведення Акції, в тому числі умови отримання призів та заохочень Акції (вигоди), дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.

У зв'язку з введенням в Україні ряду обмежень, направлених на боротьбу з пандемією вірусу COVID19 Організатор Акції АТ «Рено Україна» рекомендує дилерам офіційної дилерської мережі та учасникам Акції дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, правил та рекомендацій, встановлених законами, постановами уряду, Міністерства охорони здоров’я України та місцевих органів влади.